DUGNADSLISTE RENN SESONGEN 2019/20

Spørsmål rettes til rennleder. Ved behov kan det byttes innbyrdes, men gi beskjed om endring til rennleder.

 

LILLE ARNLJOT GELLINE 18.januar

KM normal skiskyting 1. februar

Arnljot Gelline 9.februar

Vinnesprinten KM junior/senior 5.mars 

Innherredkarusell skiskyting 8.mars

 

Rennleder

Erik Aunøien 

Petter Alstad

Rune Gudding

Eivind G Gudding

Petter Alstad

Parkering

 

 

Thomas Bjørken

Snorre Gudding

Paul Yngve Green

Sondre G Lund

Martin Skjerve

(+ hjelp standplass under rennet)

X

 

Ronny Haugan

Håkon Skjerve

Rolf Ole Kristiansen

X

Sekretariat

 

Silje Bjørken

Kristin Østraat

Mona G Lund

Silje Bjørken

Siv Hege Eriksen

Sissel Olsen

Marte S Sørholt

Mona G Lund

X

Tid

(John Sverre)

 

Kjersti Gudding

Sigleif Thingstad

Tor Arne Røkke

Ole Morten Frøseth

 

John Sverre Barli

Sigleif Thingstad

 

John Sverre Barli

Sigleif Thingstad

Tor Arne Røkke

John Sverre Barli

Starter

 

Ole Magnus Høydal

Erlend Mattingsdal

Ole Magnus Høydal

 

Erlend Mattingsdal

Sverre Sagland

Ole Magnus Høydal

Silje Bjørken

Ole Magnus Høydal

 

Speaker

Roger Lyngås

Roger Lyngås

Roger Lyngås

Roger Lyngås

X

Skihytte

(hyttekomite)


Anne Gunn Green

Marita Stene

May-Iren Clausen

Rita Øiahals

Anne Kolstad

Marita Stene

Marit H Høknes

Anne Gunn Green

Vera Røiseng

Anne Segtnan

Marit H Høknes 

Anne Gunn Green

Marita Stene

Anje B Høydal

Løypevakter

Einar Lund

Trond Sturla Rånes

Trond Kolstad

Sigrid G Gudding

Erlend Bakkan

Roar Haugmark

Rune Sørholt

Anje B Høydal

Margrete Skjerve

 

X

Roger Karlsen

Morten Langnes

Margrete Skjerve

May Hege Rønningen

Robert Røising

Øyvind Dalen

Anders Myrvang

Erik Aunøien

Sigrid G Gudding

X

Standplass sjef

 

X

Håkon Skjerve

Thomas Bjørken

X

X

Håkon Skjerve

Thomas Bjørken

Standplass

 

 

X

Frida Skjerve

Ludvik Eriksson

Martin Skjerve

Sofie S Buran

Jonny Karlsen

Roger Karlsen

Ronny Haugan

Morten Langnes

Sigleif Thingstad

Trond Sturla Rånes

Trond Kolstad

Einar Lund

Tuva Bjørken

X

X

X

Mål

Tuva Bjørken

Eline Mattingsdal

Oda Høydal

Anine Haugan

Bøtte til startnummer ved premiene

Tuva Bjørken

Frida Skjerve

 

Premier

 

Heidi Wehn

Lena Sandsaunet

Heidi Wehn

Lena Sandsaunet

Heidi Wehn

Lena Sandsaunet

Heidi Wehn

Lena Sandsaunet

Heidi Wehn

Lena Sandsaunet

Levert avIdrettenOnline