Dette er en oversikt over hjelpere i skihytta vinteren 2019. Alle som er satt opp har selv ansvaret for å bytte med noen andre dersom det ikke passer med oppsatt dato. Den som står som ansvarlig skal kun ha beskjed om det byttet som eventuelt blir gjort.

Vi er avhengig av at alle møter når de skal. De som er markert med rød skrift tar med 1,5 L vaffelrøre.

Oppmøtetidspunkt:

Mandager: 17.30 til ca 21.00                                  Onsdager: 17.00 til ca 21.00


Telefonnummer til hyttekomiteen:

Anne Gunn Green (leder): 93015682                       

Marita Stene: 95919445

May-Iren Clausen: 91635304Camilla Nielsen: 92851736

(Utskriftsvennlig format av oversikten kan du åpne her: Hjelpere i Skihytta 2019.doc

UKE

ANSVARLIG

MANDAG

ONSDAG

2

Anne Gunn Green

7.januar 2019:

Anne Gunn Green

Mona Gjedrem Lund



Verdalskarusell 8/1 Leirådal IL 


3

Anne Gunn Green

14.januar 2019:

Anne Gunn Green

Lena Sandsaunet

16.januar 2019: Distanserenn og runderenn, 

Anne Gunn Green

Anne Kolstad

May-Iren Clausen


Søndag 20.januar


Lille Arnljot Gelline

Anne Gunn Green

Marita Stene




4

May-Iren Clausen

21.januar 2019:

May-Iren Clausen

Ann Kristin Røkke


23.januar 2019: Verdalskarusell og runderenn

May-Iren Clausen

Liv Guri Kvello

Iren Eiken

Lene Beate Olsen

5

May-Iren Clausen

28.januar 2019:

May-Iren Clausen

Ragnhild Farbu Haugskott

30.januar 2019: Distanserenn og runderenn friteknikk, skiskyting 2008 og eldre friteknikk.

May_Iren Clausen

Helen Gates

Synnøve Bergem Sand 

Marita Stene


6

Marita Stene

4.februar 2019:

Marita Stene

May-Hege Rønningen



Verdalskarusell 5/2 Leksdal IL

7

Marita Stene

11.februar 2019:

Marita Stene

Lill Seeberg

13.februar 2019:  Klubbmesterskap, distanserenn og runderenn

Marita Stene

Rita Pedersen

Camilla Nielsen





Søndag 17. februar


Arnljot Gelline 

Marita Stene

Bente Mattingsdal






8


18. og 19. Skiskole i vinterferien, mandag og tirsdag






9

Camilla Nielsen

25.februar 2019:

Camilla Nielsen

Anne Segtnan



Verdalskarusell 26/2 Inndal IL


10

Camilla Nielsen

4.mars 2019: 

Camilla Nielsen

Linn Kristin Hovd


6.mars 2019: Vinnesprinten

Camilla Nielsen

Vera Mortensen 

Rita Øiahals

Anne Gunn Green

11

Anne Gunn Green

11.mars 2019:

Anne Gunn Green

Sissel Olsen Haugmark


Verdalskarusell 12/3 Helgådal IL



12

Marita Stene

18.mars 2019:

Marita Stene

Camilla Altø


20.mars 2019:

Marita Stene

Ann Helen Hvesser






Premieutdeling:

Anne Gunn Green

May-Iren Clausen

Marita Stene

Camilla Nielsen


 



Levert av IdrettenOnline